شرکت بزرگ هانتر

شرکت Hunter در سال 1981 میلادی توسط ادوین‌جی‌هانتر (Edvin J.Hunter) يكي از پيشروان  صنعت آب و آبياري دنيا در ايالات متحده آمريكا تاسيس شده است. اين شركت فعاليت توليدي خود را عملا با ساخت وعرضه روتور P.G.P (Professional Gear Driven Pop-up) در سال 1983 ميلادي آغاز نمود و به سرعت به يكي از سردمداران و پيشراوان توليد كنندگان محصولات آبياري مدرن و پيشرفته جهان مبدل گرديد. به طوريكه امروزه روتور PGP يكي از پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین آبپاش‌های فضای سبز دنیا می‌باشد.

این شرکت با شعار نوآوری و جامعیت محصولات تولیدی پا به عرصه بازار نهاد و با ارج نهادن به خواسته های مصرف‌کنندگان و به‌‌کارگیری تکنولوژی برتر امروزه با تولید بیش از300 محصول متنوع و مدرن در گروه آبیاری فضای سبز عملا نقش به سزائی در تامین این اقلام در جای‌جای کره خاکی به عهده گرفته و شاید به جرأعت بتوان گفت کمتر زمین ورزشی یا اماکن عمومی و تفریحی بزرگ و معروفی در کشورهای مدرن و در حال توسعه می‌توان یافت که در آنها نامی از Hunter وجود نداشته باشد.

0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
محصولات

چرا مارا انتخاب کنید؟

یکی از چالش های بزرگ در دنیای کنونی ما و به خصوص در منطقه خاورمیانه کمبود منابع آب است. در این راستا شرکت پلی اتیلن روز سعی دارد تا با واردات تجهیزات مدرن آبیاری نقشی در مدیریت آب در بخش کشاورزی و فضای سبز کشور داشته باشد.

شرکت پلی اتیلن روز با چند سال تجربه در زمینه واردات تجهیزات آبیاری در ایران می باشد، این شرکت با پاسخگویی به موقع و احترام به مشتریان خود و نیازسنجی بازار آبیاری توانسته است در بازار رقابتی کنونی به وارد کننده ای شناخته شده و قابل اعتماد در ایران تبدیل شود، در حال حاضر شرکت پلی اتیلن روز توانسته است محصولاتی اعم از انواع آبپاش های مخفی شونده ، کنترلر های آبیاری ، شیر برقی ، تایمر آبیاری و …  را با کیفیت مرغوب و با ضمانت و قیمت رقابتی به بازار ارائه دهد.

تصاویر از پلی اتیلن روز