بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

نحوه ی اتصال wand به وای فای از طریق گوشی

Default Avatar
behravan@ryann.click
02 مهر 1402
نحوه ی اتصال wand به وای فای از طریق گوشی

در این ویدئو ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه ماژول WAND را (برای کنترلر X2) به وای‌فای، با استفاده از بلوتوث گوشی خود وصل کنید.

بلوتوث کردن اتصال وای‌فای، یک روش آسان برای متصل کردن X2 به وای‌فای است. انجام این کار،به روز رسانی خودکار برنامه ی آبیاری را بر اساس داده های آب و هوایی، امکان پذیر میکند‌. البته با استفاده از پلتفرم مدیریت آبیاری(Hydrawise) وقتی که وصل شد شما میتوانید کنترلر خود را با استفاده از اتصال اینترنت، از همه جا، با استفاده از یک تلفن همراه،تبلت یا کامپیوتر مدیریت کنید‌. بلوتوث کردن اتصال وای‌فای تنها در ماژول های نسخه ی ۶.۰۷ یا بالاتر امکان پذیر است‌.

همچنین کنترلرهای X2 با نسخه ۰.۴۹ یا بالاتر‌.برای چک کردن نسخه، ماژول WAND را داخل کنترلر X2 بگذارید و سیستم را روشن کنید. سپس فلش های سمت راست، چپ و دکمه ی وسط را به صورت همزمان فشار دهید و رها کنید. آخرين نسخه نمایش داده می‌شود. برای استفاده از قابلیت بلوتوث کردن اتصال وای‌فای،به ست آپ ویزارد نرم افزار Hydrawise بروید و کنترلر X2 خود را انتخاب کنید. روی تنظیمات کنترلر در منو کلیک کنید. روی (وصل شدن به وایفای) کلیک کنید. بلوتوث را انتخاب کنید.گزینه ی WAND HunterX2XXX را انتخاب کنید.(3 X همان شماره سریال ماژول است که متغیر است) عدد ۶ رقمی ای که روی کنترلر X2 نمایش داده می‌شود را وارد کنید و روی Pair کلیک کنید.

یک لیست از وای‌فای های اطراف نمایش داده میشود‌. وای‌فای خود را انتخاب کرده و دکمه ی ادامه را فشار دهید. پسورد وای‌فای را وارد کنید و دوباره دکمه ی ادامه را فشار دهید. وقتی که وصل شد، چراغ WAND سبز رنگ خواهد شد و کلمه ی ONLINE و آیکون وای‌فای روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر خواهد شد. نرم افزار Hydrawise پیغام Connection Successful(اتصال موفقیت آمیز) را نشان می‌دهد.با کلیک روی دکمه ی ادامه دادن به مرحله ی تنظیم کردن برنامه آبیاری بروید‌. در این ویدئو ما به شما نشان دادیم که چگونه ماژول WAND را (برای کنترلر X2) به وای‌فای، با استفاده از بلوتوث گوشی خود وصل کنید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آبپاش های PGJ هانتر

ویدیوی معرفی آبپاش های PGJ
Default Avatar
حسین علی وردی
05 اسفند 1402
چرا سنسور باران هانتر سیستم آبیاری را خاموش نمیکند؟

چرا سنسور باران هانتر سیستم آبیاری را خاموش نمیکند؟

در این ویدیو ما قراره در مورد این که چرا سنسور باران هانتر سیستم آبیاری را خاموش نمیکند؟
Default Avatar
behravan@ryann.click
17 مرداد 1402

تنطیم اولیه شبرهای برقی

    در این بخش،عملیات پایه شیرها را بررسی خواهیم کرد. اگر می‌خواهید شیرها را در
Default Avatar
حسین علی وردی
05 آذر 1402