بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

روتورها

سیستم ST

اسپری ها

نازل ها

شیر های برقی

کنترلرها

لوازم جانبی کنترلرها

سنسورها

نحوه ی سرویس دهی روترهای G800

نحوه ی سرویس دهی روترهای G800

 

امروز قصد دارم توضیح مختصری درمورد نحوه ی سرویس دهی روترهای G800 بدهم. معمولا وقتی در زمین هستید برای اینکه به شیربرقی و شیر پیلوت دسترسی پیدا کنید باید زمین رو بکنید.با روتر ما (TTS) دیگر نیازی به کندن زمین نخواهید داشت.
برای باز کردن و درآوردن درایو دستگاه ابزار جداکننده خار حلقوی خود را بردارید.آن را داخل خار حلقوی فشار دهید و بالا بکشید و درش بیاورید.هم اکنون درایو دستگاه شما آزاد شده تا از محفظه بیرون بیاید.درآوردن درایو دستگاه باعث می شود که شما به مجموعه ی پایینی شیر دسترسی پیدا کنید.
برای حذف کردن سرپوش پایینی شما به یک انبر بلند 16 اینچی نیاز دارید.
به ته محفظه می روید خار حلقوی پایینی را برمیدارید (فشارش دهید و به سمت بالا بکشید)
این کار باعث می شود که بتوانید سرپوش پایینی را بردارید.شما میتوانید از ابزار جداکننده سرپوش یا یک انبر استفاده کنید.در داخل یک باریکه وجود دارد.باریکه را بگیرید و سرپوش پایینی را دربیاورید.برای مونتاژ مجدد باید برعکس این کار را انجام دهید.
روی سرپوش پایینی یک درگاه ارتباطی قرار دارد.این درگاه ارتباطی باید با یک نقطه ی مشخص در بالای آبپاش ردیف شود.وقتی به صورت صحیح آن را به داخل بدنه برگردانید دیگر نمی توانید بچرخانیدش.من درست انجامش ندادم.پس روی دنده میگذارمش و الان دیگر نمیتوانم بچرخانمش.محکم بگیریدش و با انبر به سمت پایین فشار دهید.سپس خار حلقوی خود را بردارید و مطمئن شوید که وارونه است.
آن را از قبل روی انبر خود قرار دهید.جایی که خار حلقوی شما باز شده فقط در دو موقعیت متفاوت تراز می شود.میتواند اسم HUNTER یا G800 روی فلنچ جفت شود.
این دوجهت مشکلی ندارند ولی بقیه ی جهات خوب نیستند.من سمتی که HUNTER نوشته شده را انتخاب میکنم.خار حلقوی را به داخل برمیگردانم یک ضربه کوچک میزنم و الان متصل شده است.الان میتوانم درایو دستگاه و خار حلقوی را مجدد نصب کنم ولی برای الان کنار میگذارمشان.برای اینکه بتوانید به شیربرقی پیلوت و تنظیم کننده فشار برسید باید دو پیچ روی فلنچ را باز کنید.تنها در یک طرف فلنچ یک بریدگی وجود دارد شما میتوانید از ابزار جدا کننده خار حلقوی استفاده کنید.داخل شکاف قرارش دهید و سپس درب را بردارید.
در داخل محفظه چند لوله و مقداری سیم وجود دارد.این تنظیم کننده ی فشار است.اگر شیربرقی را بگیرم و مستقیما به سمت بالا بکشم شیربرقی و شیر پیلوت جدا میشوند.این چیزی است که ما به آن «کابین انتخاب» میگوییم.اگر نیاز دارید که شیربرقی را دربیاورید بهتر است اول کابین انتخاب را دربیاورید.بعد میتوانید شیربرقی را از شیر پیلوت جدا کنید.اکنون میتوانید هرکدام از آنها را تعمیر کنید.وقتی خواستید که دوباره آنهارا کنار هم قرار دهید یک تراز مشخص وجود دارد.اگر به شکل شیربرقی دقت کنید یک قسمت تخت دارد.در پشت شیر پیلوت هم یک قسمت تخت کوچک وجود دارد.قسمت های تخت را با هم جفت میکنید و انها را به هم پیچ میکنید.
تا انتها بپیچیدش و سپس آن را به اولین بریدگی روی حلقه مهارکننده برگردانید.وقتی که این کار را انجام دادید میتوانید دوباره به محفظه برگردانیدش که به راحتی وارد میشود.
سیم ها را بالای شیربرقی تا کنید،روی کابین انتخاب یک شکاف برای سیم هاست.پس شکاف رار وی سیم ها قرار دهید.تنظیم کننده را به داخل برگردانید و سیم ها و لوله ها را هم به صورت مرتب داخل بگذارید.و بعد درپوش را سرجایش قرار دهید.دو پیچ را سر جایش ببندید و الان کارش تمام است.اگر نیاز داشتید که نازل های درایو دستگاه را عوض کنید،ما یک ابزار برای این کار داریم که به شما کمک خواهد کرد.
فنر را به سمت پایین فشار دهید و ابزار را قرار دهید،الان قادر به عوض کردن نازل و کار کردن روی آن خواهید بود.
وقتی که کارتان تمام شد ابزار را به بیرون بکشید،درایو را به داخل محفظه برگردانید و مطمئن شوید که در جای درستی قرار دارد.قسمتی که خار حلقوی از آنجا عوض می شود نباید روبروی درب محفظه باشد.
یک انگشت به سمت پایین فشارش دهید و تمام.
از اینکه هانتر را انتخاب کردید سپاسگزاریم.

مرتبط

محتوا