بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

روتورها

سیستم ST

اسپری ها

نازل ها

شیر های برقی

کنترلرها

لوازم جانبی کنترلرها

سنسورها

چگونه برنامه کنترلر X2 را به کنترلر های دیگر انتقال دهیم

چگونه برنامه کنترلر X2 را به کنترلر های دیگر انتقال دهیم

در این ویدئو ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه برنامه های کنترلر X2 را به کنترلرهای دیگر انتقال دهید.

این یک راه راحت برای برنامه ریزی کنترلرهایی است که برای مدیریت وای‌فای آماده نیستند.

با نرم افزار Hydrawise و یک ماژول WAND شما می‌توانید با استفاده از فناوری برنامه ریزی سریع این کار را انجام دهید یک قابلیت کارآمد که به شما کمک می‌کند تا برنامه ی آبیاری از قبل تنظیم شده ای را،از پلتفرم مدیریت آبیاری به اسم Hydrawise، در کسری از ثانیه به دیگر کنترلرها انتقال دهد.

برنامه ی از پیش تنظیم شده،از Hydrawise می آید و از ماژول WAND می‌گذرد و به کنترلر می‌رسد.ماژول بعد از انتقال، برداشته می‌شود.این قابلیت به شما این امکان می‌دهد که بدون استفاده از نشانگر و دکمه های دستگاه، از دقت تمام دستگاه ها مطمئن شوید حتی بدون تنظیم کردن تاریخ و زمان.

برای فعال کردن این قابلیت،اول وارد حساب Hydrawise خود شوید.در صفحه ی اصلی،آیکون منو را(از بالا سمت راست)انتخاب کنید.سپس قسمت Account را انتخاب کنید.  سپس بخش My Controllers (کنترلرهای من)

روی آیکون (+) کلیک کنید تا یک صفحه برای یک کنترلر جدید بسازید. که به عنوان برنامه زمانی که شما کپی و جایگذاری میکنید عمل می‌کند. در قسمت Controller name یک نام برای دستگاه خود انتخاب کنید و قسمت های serial number و همینطور Location را خالی بگذارید. کنترلر X2 را انتخاب کنید و Creat را فشار دهید.

کنترلر جدیدی که ساختید را انتخاب کنید. به منوی برنامه برگردید  قسمت Zones & Programs را انتخاب کنید.برنامه آبیاری مورد نظر خود را ایجاد کنید. وقتی کارتان تمام شد،ماژول WAND را به هرکنترلری که می‌خواهید(فقط نوع X2) متصل کنید‌. هرکدام که می‌خواهید اطلاعات را به آن انتقال دهید.به نرم افزار برگردید و کنترل بلوتوثی را انتخاب کنید‌.ماژول لیست شده را از لیست WAND انتخاب کنید و اگر نیاز بود اسکن دوباره را فشار دهید.

اگر تلفن شما درخواست برای جفت شدن داد،با انتخاب OK قبول کنید.یک عدد ۶ رقمی روی کنترلر X2 نمایش داده می‌شود؛کد وارد شده را اینجا وارد کنید و روی دکمه ی Pair کلیک کنید. قابلیت برنامه ریزی در این قسمت اضافه خواهد شد. شما میتوانید یک برنامه زمانی موجود را که در لیست وجود دارد ویرایش کنید.یا یک برنامه زمانی در دسترس را به آن کنترلری که در حال تنظیم آن هستید ارسال کنید. در آخر برنامه زمانی دلخواه خود را انتخاب کرده و با استفاده از آیکون سبزرنگ آن را ارسال کنید.

این ویژگی تا فاصله ۲۳ متری از دستگاه به خوبی کار می‌کند و باعث می‌شود که به سادگی و سرعت زیاد،برای مناطق یکسان با کنترلرهای یکسان برنامه ریزی کنید.و دیگر نیازی به استفاده از نشانگر،دکمه ها و تنظیم تاریخ و ساعت نیست‌.بخاطر اینکه تمام این اطلاعات به صورت خودکار ارسال خواهند شد در این ویدیو ما به شما نشان دادیم که چگونه برنامه های کنترلر X2 را به کنترلرهای دیگر انتقال دهید.

 

مرتبط

محتوا