بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

روتورها

سیستم ST

اسپری ها

نازل ها

شیر های برقی

کنترلرها

لوازم جانبی کنترلرها

سنسورها

چگونه از گوشی به عنوان یک ریموت roam استفاده کنید

چگونه از گوشی به عنوان یک ریموت roam استفاده کنید

در این ویدئو ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه از تلفن همراه خود، به عنوان یک ROAM Remote استفاده کنید تا از طریق ریموت، روی کنترلر X2 مناطق را راه اندازی کنید حتی وقتی که وای‌فای در دسترس کنترلر نیست. برای کاهش زمان نگهداری، نیازی به بازگرداندن نشانگر به مناطق شروع یا توقف،یا دور زدن نیاز به سیم کشی در پورت هوشمند ROAM Remote نیست.

به راحتی یک ماژول وند را به کنترلر X2 اضافه کنید. پلتفرم مدیریت آبیاری(Hydrawise) دارای یک صفحه کنترل بلوتوث است که امکان عملیات از راه دور را برای دستورات اجرای دستی، تک منطقه ای و تمام منطقه ای فراهم می‌کند.

برای فعال کردن این قابلیت،اول وارد حساب Hydrawise خود شوید.

در صفحه ی اصلی، آیکون منو را (از بالا سمت راست) انتخاب کنید. سپس کنترل بلوتوثی را انتخاب کنید. سپس یک ماژول لیست شده را از لیست WAND انتخاب کنید. گر نیاز بود از اسکن دوباره استفاده کنید.اگر تلفن شما درخواست برای جفت شدن داد،با انتخاب OK قبول کنید.

یک عدد ۶ رقمی روی کنترلر X2 نمایش داده میشود، کد را اینجا وارد کنید و روی گزینه ی Pair در نرم افزار کلیک کنید.

قابلیت کنترل از راه دور ظاهر می‌شود. وضعیت کنترلر، هر منطقه ی فعلی در حال اجرا را نشان می‌دهد.

با استفاده از دو گزینه ی پایین،شما می‌توانید یک منطقه یا همه ی مناطق را به صورت ترتیبی راه اندازی کنید. زمان اجرا را به دقیقه وارد کنید و در آخر ، شروع (Start) را انتخاب کنید و سیستم آبیاری را از طریق اتصال بلوتوثی شروع خواهد کرد.

این ویژگی به راحتی تا فاصله ی ۲۳ متری از دستگاه،کار می‌کند.

ساده سازی تشخیص منطقه،گذراندن تابستان و تعمیر و نگهداری سایت در این ویدئو ما به شما یاد دادیم که چگونه با استفاده از بلوتوث گوشی،ماژول WAND را به وای‌فای متصل کنید.

مرتبط

محتوا