بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

روتورها

سیستم ST

اسپری ها

نازل ها

شیر های برقی

کنترلرها

لوازم جانبی کنترلرها

سنسورها

آبپاش PGP اولترا هانتر

آبپاش سری PGP اولترا

هانتر با تولید آبپاش سری PGP اولترا با توجه به بازخورد مشتریان و آزمایش های آزمایشگاهی، توانسته‌ سطح فناوری آبپاش خود را بهبود بخشد. این آبپاش با ویژگی های قدرتمند خود، توانسته است به طور قابل توجهی کیفیت و عملکرد آبپاش ها را ارتقا دهد.

آبپاش هانتر مدل PGP-Ultra یکی از آبپاش های چرخشی و مخفی شونده است که دارای ویژگی تنظیم کمان پاشش است. با استفاده از ۱۲ نازل متفاوت، می توان شعاع پاشش را تغییر داد. به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود، آبپاش هانتر PGP در اماکن ورزشی و فضای سبز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

آبپاش هانتر مدل PGP اولترا با سر روتوری و قابلیت مخفی شوندگی، یک آبپاش با طراحی و عملکرد بی نظیر است. آبپاش PGP اولترا هانتر در مقایسه با نمونه های مشابه در بازار، عملکرد برتری دارد و مورد استقبال بیشتری قرار می‌گیرد. این آبپاش دارای مزایای بسیاری است که می‌توان به دوام و ماندگاری بالا، صفحه فیلتر بزرگ و توزیع دقیق و مناسب آب با نازل های مختلف اشاره کرد. این محصول با ارائه این ویژگی ها به مشتریان، به آنها امکان می‌دهد تا با استفاده از آبپاش هانتر، به بهبود و بهینه سازی سیستم آبیاری خود بپردازند.

مزیت های اصلی آبپاش PGP اولترا هانتر

قابلیت بازگشت خودکار زاویه پاشش در صورت خرابی، زاویه پاشش را به الگوی زاویه اصلی برمی گرداند؛ زاویه قابل تنظیم از 50 تا 360 درجه
مکانیزم درایو غیر قابل جدا شدن، در صورت چرخش در جهت مخالف حرکت از آسیب جلوگیری می کند.
نازل های مسطح امکان نصب سریع و آسان را فراهم می کنند
امکان چرخش به اندازه تمام یا بخشی از دایره در یک مدل براي انعطاف پذیری در تمامی بردها و کاهش تعداد آبپاش های مورد نیاز
امکان تنظیم شعاع پاشش با آچار هانتر یا پیچ گوشتی تخت
مکانیزم کنترل سریع برای تسریع در تنظیم زاویه پاشش

آبپاش PGP اولترا هانتر
آبپاش PGP اولترا هانتر

مشخصات عملیاتی

تعداد نازل قابل انتخاب : 34 عدد

شعاع پاشش : 4.9 تا 14.0 متر

دبی : 0.07 تا 3.23 متر مکعب در ساعت ؛ 1.2 تا 53.8 لیتر در دقیقه

محدوده فشار توصیه شده : 1.7 تا 4.5 بار، 170 تا 450 کیلو پاسکال

محدوده فشار عملیاتی : 1.4 تا 7 بار؛ 140 تا 700 کیلو پاسکال

مدت گارانتی : 5 سال

میزان بارش : حدود 10 میلی متر در ساعت

خط سیر نازل : استاندارد 25 درجه ، زاویه پایین 13 درجه

نازل های قابل نصب : 1.5 تا 8 آبی 2.0، تا 4.5 خاکستری کمرنگ، 0.50 تا 3 مشکی، 6.0 تا 13.0 MPR-25, MPR-30, MPR-35 ، سبز

انواع آبپاش PGP اولترا هانتر
انواع آبپاش PGP اولترا هانتر

انواع آبپاش PGP اولترا هانتر

  • PGP-00

ارتفاع کلی : 19 سانتی متر

قطر بیرونی : 4.5 سانتی متر

اندازه ورودي : ¾ اینچ

  • PGP-04

ارتفاع کلی : 19 سانتی متر

ارتفاع پاپ آپ : 10 سانتی متر قطر بیرونی : 4.5 سانتی متر

اندازه ورودي : ¾ اینچ

  • PGP-06

ارتفاع کلی : 25 سانتی متر

ارتفاع پاپ آپ : 15 سانتی متر قطر بیرونی : 4.5 سانتی متر

اندازه ورودي : ¾ اینچ

  • PGP-12

ارتفاع کلی : 43 سانتی متر

ارتفاع پاپ آپ : 30 سانتی متر

قطر بیرونی : 4.5 سانتی متر

اندازه ورودي : ¾ اینچ

آپشن های نصب شده در کارخانه آبپاش PGP اولترا

  • شیر کنترل تخلیه (تا ارتفاع 3 متر)
  • نشانگر آب بازیافتی
  • نازلهاي آبی 1.5 تا 4
  • چرخش سریع

آپشن های قابل نصب توسط کاربر آبپاش PGP اولترا

شیر کنترل تخلیه (تا ارتفاع 1 متر) فقط در آب پاش های مدل (P/N142300 SP( PGP_04

اتصالات متحرك PVC ¾ اینچ

تنوع مدل های PGP Ultra به نصابان این سیستم آبیاری گزینه های کارآمدی را در هر فضایی جهت اجرا ارائه می دهد.

با داشتن آبپاش PGP اولترا هانتر، می توانید به راحتی شعاع پاشش آب را تنظیم کنید. با تغییر نازل ها و تنظیم کمان پاشش، می توانید آبپاش را به طور دقیق در نقاط مختلف فضای سبز قرار دهید و به همین ترتیب، باعث بهره وری بیشتر در سیستم آبیاری خود شوید.

همچنین، آبپاش PGP اولترا هانتر دارای سر مخفی شونده است. این ویژگی منحصر به فرد، باعث می شود که آبپاش در زمان هایی که استفاده نمی شود، به صورت خودکار در داخل زمین فرو برود و فضای سبز را زیباتر و مرتب تر نشان دهد.

از دیگر مزایای آبپاش PGP اولترا هانتر می توان به دوام و ماندگاری بالا اشاره کرد. این آبپاش با استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم، تحمل فشار و شرایط مختلف آبیاری را دارد و به شما اطمینان می دهد که برای مدت طولانی می توانید از آن استفاده کنید.

با استفاده از آبپاش هانتر PGP اولترا، می توانید به طور دقیق و منظم آب را در نقاط مختلف فضای سبز توزیع کنید. به طور کلی، آبپاش هانتر PGP اولترا با ویژگی های منحصر به فرد و عملکرد برتری که دارد، یک انتخاب عالی برای استفاده در اماکن ورزشی و فضای سبز است. با استفاده از این آبپاش، می توانید سیستم آبیاری خود را بهبود داده و محیطی زیبا و سبز را به وجود آورید.

روتور ها یا آبپاش های چرخشی هانتر

هانتر یک برند معروف و معتبر در زمینه تولید روتور ها یا آبپاش های چرخشی است. محصولات این شرکت در زمینه آبیاری حرفه ای و چمن زارها استفاده می شود. روتور های هانتر به خاطر کیفیت بالا و عملکرد قوی خود شناخته شده اند.

روتور های هانتر تحت عنوان آبپاش های چرخشی و مخفی شونده نیز شناخته می شوند. روتورهای هانتر دارای قابلیت های خاصی مانند قابلیت تنظیم زوایای پاشش و تنظیم شدت آب هستند. این قابلیت ها به کاربران این امکان را می دهند تا آبیاری را به طور دقیق تر و بهینه تر انجام دهند.

بازرگانی خسروی وارد کننده تجهیزات آبیاری هانتر

بازرگانی خسروی یکی از شرکت‌های وارد کننده تجهیزات آبیاری می‌باشد. این شرکت تاکنون توانسته است با ارائه تجهیزات با کیفیت و متنوع، نیازهای بسیاری از کشاورزان و باغداران را برطرف نماید. یکی از برندهای معروف و مورد اعتماد این شرکت، برند هانتر است. تجهیزات آبیاری هانتر شامل انواع سیستم‌های آبیاری نظیر روتورها یا آبپاش ها، کنترلرها، سیستم های ST، اسپری ها، نازل ها، شیر برقی ها و… است. با توجه به کیفیت بالا و عملکرد قوی خود، روتور های هانتر بسیار محبوب در بین سیستم های آبیاری و دستگاه های آبپاش دارند.

این تجهیزات با ارائه تکنولوژی‌های نوین و قابلیت های منحصر به فرد، به کشاورزان و باغداران این امکان را می‌دهند تا به طور بهینه از منابع آب استفاده کنند و به نتیجه‌ی بهتری در کشت و برداشت محصولات خود برسند. شرکت بازرگانی خسروی به عنوان یکی از وارد کنندگان اصلی تجهیزات آبیاری هانتر در ایران، برای کشاورزان و باغداران این کشور به عنوان یک منبع معتبر و قابل اعتماد شناخته شده است.

مرتبط

محتوا