بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

مشکلات فیس پک کنترلر pro c

Default Avatar
behravan@ryann.click
26 شهریور 1402
مشکلات فیس پک کنترلر pro c

 

بیایید در مورد مشکلات احتمالی که ممکن است با فیس پک کنترلر PRO C داشته باشید صحبت کنیم.

تا جایی که صفحه نمایش نشان می‌دهد.

مشکلات احتمالی ای که ممکن است با آنها روبرو شوید :

یک صفحه نمایش خالی یا حتی یک صفحه نمایش با بخش ها و اعداد ناقص و در هم ریخته.یا ممکن است صفحه نمایش سالمی داشته باشید ولی بعضی از اعداد عقلانی نباشند.در مورد سوم صفحه نمایش کاملا واضح و سالم است،و اعداد کامل هستند،اما آنها هیچ معنایی ندارند و با عقل جور درنمی آیند.برای رفع این مشکل میتوانید از روش ریست استفاده کنید که در ویدئویی دیگر توضیح داده شده.

حالا اگر یک صفحه نمایش خالی دارید،روش های تشخیصی متفاوت برای آن وجود دارد.

اولین چیزی که باید به یاد داشته باشید،این است که فیس پک PRO-C و همینطور ICC قابل جدا شدن هستند. پس این بخش،یک بخش جداشدنی و قابل تعویض است.در پشت فیس پک،یک محفظه باتری وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد که فیس پک را جدا کنید برای اینکه فیس پک را بردارید. به راحتی زمان های خود را برنامه ریزی کنید و وقتی که کارتان تمام شد،آن را به سرجای خودش برگردانید. دلیل اصلی وجود باتری همین است.اولین گام در تشخیص یک نمایشگر خالی این است که مطمئن شوید با اینکه به برق وصل شده اما برق ندارد.

اگر برق به یک سوکت وصل شده،دوشاخه را دربیاورید و وجود برق در دو شاخه را با یک وسیله برقی دیگر،مانند ولت متر چک کنید. اگر در دوشاخه برق وجود ندارد. باید برق را به آن بازگردانید و دوباره به کنترلر وصل کنید.اگر در دوشاخه برق وجود داشت،برق از مبدل عبور خواهد کرد و به فیس پک خواهد رسید.

در این مثال ما یک صفحه نمایش خالی داریم.در فیس پک یک در برای محفظه باتری وجود دارد،و در حالت اصلی باتری ای در آن وجود ندارد.شاید برقی وارد دستگاه نشود ولی ما میخواهیم چک کنیم که آیا فیس پک کار می‌کند یا نه. برای این کار یک باتری ۹ ولتی را به این قسمت وصل می‌کنیم. در محفظه باتری میگذاریمش و درش را می‌بندیم. الان ارور No AC را مشاهده می‌کنیم و این به این معناست که دستگاه با باتری ۹ ولتی کار می‌کند این پیغام به معنی این است که جریان برق متناوب وارد دستگاه نمی‌شود شما قادر هستید تمام زمان های اجرا و زمان های شروع آبیاری را برنامه ریزی کنید.

به یاد داشته باشید که باتری آب‌پاش ها و شیرهای مناطق را روشن نمی‌کند و شما به جریان برق متناوب برای این کار احتیاج خواهید داشت. مطمئن شوید تمام ارقام وجود دارند و فیس پک در حالت صحیح خودش است. هنگامی که نشانگر به سمت اجرا (RUN) میچرخانید،ارور No AC را نشان دهد.اگر دوباره باتری را دربیاوریم صفحه نمایش خالی می‌شود که به ما می‌گوید دستگاه سالم است اما هیچ برقی در آن جریان ندارد. ولی اگر باتری ۹ ولتی را وصل کنید و باز هم صفحه نمایش شما خالی باشد.

به این معناست که فیس پک مشکل دارد و نیاز به تعویض شدن دارد. ای فیس پک ها ضدآب نیستند،آنها فقط در برابر باران و آب نیمه مقاوم هستند. پس مطمئن شوید که در دستگاه کاملا بسته باشد تا از وارد شدن آسیب به صفحه نمایش جلوگیری کند. یک بار دیگر توضیح می دهم،اگر صفحه نمایش شما خالی است،یک باتری ۹ ولتی به دستگاه متصل کنید و اگر باز هم صفحه نمایش خالی ماند،فیس پک شما باید تعویض شود. یکی از مشکلات دیگری که ممکن است تجربه کنید این است که بخش هایی از اعداد روی صفحه نمایش نشان داده نمی‌شود.

این در عملکرد دستگاه تاثیر نمی‌گذارد ولی بر روی صفحه نمایش تاثیر می‌گذارد و ممکن است برای برنامه ریزی به مشکل برخورد کنید اگر سعی کنید تنظیمات دستگاه را ریست کنید که در یک ویدئوی دیگر توضیح داده شده،تاثیری نخواهد داشت و مشکل شما حل نخواهد شد. شما باید فیس پک را تعویض کنید تا صفحه نمایش کامل با ارقام کامل داشته باشد.بیایید در مورد جدا کردن فیس پک از کنترلر صحبت کنیم.

اولین کاری که میکنید این است که منبع تغذیه کنترلر را خاموش کنید. وقتی که این کار را انجام دادید و در کنترلر را باز کردید،خواهید دید که یک روبان ضخیم به پشت فیس پک متصل است.به آسانی روبان را از فیس پک جدا کنید اینجا یک دکمه ی جداکننده وجود دارد.

آن را به سمت پایین فشار دهید و حالا فیس پک به راحتی جدا خواهد شد. هنگامی که خواستید فیس پک را سرجایش قرار دهید در زاویه ی ۴۵ درجه دکمه ی جداکننده را به سمت پایین نگه دارید و در جایگاهش قرار بدهید و بعد با احتیاط روبان را به پین های داخل فیس پک متصل کنید. مطمئن شوید که روبان چفت شده و به خوبی متصل است. الان روبان ضخیم ما متصل است و دستگاه درست سرجای خودش قرار دارد و می‌توانیم دوباره برق را به دستگاه متصل کنیم.صفحه نمایش در ابتدا No AC را نشان خواهد داد و فورا به زمان فعلی برمی‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تنظیم روزهای آبیاری کنترلر x core

تنظیم روزهای آبیاری کنترلر x core

تنظیم روزهای آبیاری کنترلر x
Default Avatar
behravan@ryann.click
14 شهریور 1402
تنظیم تاریخ و زمان فعلی کنترلر PRO-C

تنظیم تاریخ و زمان فعلی کنترلر PRO-C

تنظیم تاریخ و زمان فعلی کنترلر
Default Avatar
behravan@ryann.click
16 مهر 1402

آبپاش های PGJ هانتر

ویدیوی معرفی آبپاش های PGJ
Default Avatar
حسین علی وردی
05 اسفند 1402