بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

تنظیم روزهای آبیاری کنترلر x core

Default Avatar
behravan@ryann.click
14 شهریور 1402
تنظیم روزهای آبیاری کنترلر x core

 

این ویدیوی کوتاه به شما آموزش میدهد که اگر خواستید محدودیت های آبی را رعایت کنید،چگونه کنترلر X-Core را تنظیم کنید.
کنترلرهای هانتر قابلیت تنظیم روزهای آبیاری،زمان شروع و زمان اجرا را دارند.
اگر از شما خواسته شد که در روزهای مشخصی از هفته آبیاری کنید،شما نیاز دارید که بدانید چگونه روزهای آبیاری را تنظیم کنید.
یا شاید از شما خواسته شد که تنها بین ساعات مشخصی در روز آبیاری کنید.در این موقعیت،شما نیاز دارید که بدانید چگونه برنامه ی زمان شروع را تغییر دهید.
و در آخر ممکن است شما نیاز داشته باشید که مدت زمان اجرا را در یکی از مناطق محدود کنید.در این صورت باید بدانید که چگونه زمان اجرا را برای هر منطقه یا ایستگاه جداگانه تنظیم کنید.

این نحوه ی تنظیم کردن روزهای آبیاری در X-Core است

نشانگر را در موقعیت روزهای آبیار یقرار دهید.در بالای هر یک از روزهای هفته یک آیکون قطره آب(با آب) یا یک آیکون قطره آب به همراه یک دایره دور آن وجود دارد(بدون آب).
با استفاده از دکمه ی + آیکون قطره آب(با آب) را انتخاب کنید.و از کلید – برای انتخاب کردن آیکون قطره آبی که دور آن دایره است(بدون آب) استفاده کنید.
صفحه به طور خودکار به سمت روز بعدی هفته جلو خواهد رفت.تکرار کنید تا همه ی روزهای هفته آیکون(با آب) یا (بدون آب) را داشته باشند.
نشانگر را به موقعیت اجرا (RUN) برگردانید.تا روزهای آبیاری را تعیین کنید.برای انتخاب کردن روزهای زوج یا فرد برای آبیاری وقتی که روی آیکون قطره آب در روز یکشنبه هستید،یک بار فلش سمت راست را فشار دهید.متن ODD(فرد) روی نمایشگر خاموش و روشن خواهد شد.
از کلید – برای جابجا شدن بین Even و Odd (زوج و فرد) استفاده کنید.هروقت یکی را انتخاب کردید نشانگر را به موقعیت اجرا برگردانید تا روزهای آبیاری تعیین شوند.

این نحوه ی تنظیم کردن زمان شروع در X-Core است :

نشانگر را در موقعیت زمان شروع (Start Times) قرار دهید.دکمه ی + یا – را فشار دهید تا زمانی را که میخواهید آبیاری شروع شود انتخاب کنید.
کنترلرهای X-Core دارای چهار زمان شروع در هر برنامه هستند.در بیشتر مواقع شما تنها به یک زمان شروع برای هر برنامه احتیاج دارید.
و زمان های شروع دوم،سوم و چهارم باید خاموش شوند.
نشانگر را به موقعیت اجرا برگردانید.
این چگونگی تغییر زمان اجرای یک منطقه در یک X-Core است :
نشانگر را در موقعیت زمان اجرا(Run Times) قرار دهید.از دکمه ی + یا – برای انتخاب مدت زمانی که می‌خواهید یک منطقه آبیاری شود استفاده کنید.کنترلرهای X-Core هشت منطقه را پشتیبانی می‌کنند.اگر شما بیشتر از یک منطقه برای آبیاری دارید فلش سمت راست را فشار دهید و مراحلی که گفته شد را تکرار کنید.تا برای هرمنطقه زمان اجرا تعیین کنید.مدت زمان را برای هرکدام از مناطقی که از آنها استفاده نمی‌کنید روی صفر بگذارید.وقتی از همه ی منطقه هایتان رد شدید شما صفحه ای می‌بینید که در آن مجموع زمان اجرای آبیاری،در تمام مناطق را به شما نشان می‌دهد.نشانگر را به موقعیت اجرا برگردانید.
صنایع هانتر همیشه به استفاده عاقلانه از آب دقت داشته است.
ما به شما پیشنهاد میکنیم که دستگاه X-Core را با یک سولارسینک جفت کنید.تا یک کنترلر هوشمند داشته باشید‌.هانتر همچنین پیشنهاد می‌کند آب پاش های خود را با نازل MP مجهز کنید.که آب را موثرتر از یک اسپری استاندارد توزیع می‌کند و باعث صرفه جویی در آب و هزینه های شما می‌شود و کمک می‌کند که از منظره ای زیبا و سرسبز لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

عملکرد با دوام و قابل اعتماد شیربرقی هانتر

عملکرد با دوام و قابل اعتماد شیربرقی هانتر

خانواده شیر برقی یا شیرآلات هانتر عملکردی با دوام و قابل اعتماد ارائه
Default Avatar
behravan@ryann.click
31 مرداد 1402
چگونه از گوشی به عنوان یک ریموت roam استفاده کنید

چگونه از گوشی به عنوان یک ریموت roam استفاده کنید

چگونه از گوشی به عنوان یک ریموت roam استفاده
Default Avatar
behravan@ryann.click
04 مهر 1402

تنطیم اولیه شبرهای برقی

    در این بخش،عملیات پایه شیرها را بررسی خواهیم کرد. اگر می‌خواهید شیرها را در
Default Avatar
حسین علی وردی
05 آذر 1402