بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

روتورها

سیستم ST

اسپری ها

نازل ها

شیر های برقی

کنترلرها

لوازم جانبی کنترلرها

سنسورها

حل مشکل خاموشی آبپاش در هنگام اجرا کنترلر هانتر

حل مشکل خاموشی آبپاش در هنگام اجرا کنترلر هانتر

در این ویدئو ما در مورد این بحث می‌کنیم که چرا با اینکه کنترلر در صفحه نمایش، در حال اجراست آب‌پاش ها خاموش هستند.
اگر صفحه نمایش کنترلر در حال اجرا بودن یک منطقه را نشان می‌دهد،آیکون آب‌پاش خاموش و روشن می‌ شود. یا فلش در حال اجرا بودن را نشان می‌دهد به این معناست که کنترلر دارد وظیفه ی خودش را انجام می‌دهد.
شاید آب در شیر منطقه قطع شده باشد.سراغ شیر منطقه بروید و شیربرقی را یک ربع تا نیم دور در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید.اگر شیرها آب داشته باشند، آب‌پاش ها به کار خواهند افتاد.حتی بدون نیاز به کنترلر.
اگر آب‌پاش ها به صورت دستی با چرخاندن شیربرقی روشن شدند قدم بعدی این است که ولتاژ مناسب را بررسی کنید. نشانگر را به طرف تنظیم دستی(Manual) بچرخانید.

مدت زمان اجرای ایستگاه روی نمایشگر نشان داده می‌شود‌‌. با استفاده از کلید فلش به سمت منطقه ی دلخواه حرکت کنید. میتوانید از کلید مثبت (+) یا منفی(-) برای انتخاب مدت زمان آبیاری منطقه استفاده کنید. نشانگر را به سمت اجرا(RUN) بچرخانید تا آبیاری شروع شود. از یک ولت متر برای تایید محدوده ۲۴ تا ۲۸ ولت AC (جریان متناوب) در پایانه پیچ با علامت C و پایانه پیچ منطقه ی مربوطه استفاده کنید.

به سراغ شیر بروید و چک کنید که همان سیم ها با همان ولتاژ به شیر متصل باشند. اگر ولتاژ شیر خیلی کم یا حتی صفر بود،ممکن است سیم شما آسیب دیده باشد یا مشکل از اتصالات کنترلر باشد. اگر ولتاژ مورد نیاز (۲۴ تا ۲۸ ولت AC) را در شیر داشته باشید شیربرقی شما باید عوض شود. در صورتی که به یک شیربرقی جدید برای شیرتان نیاز داشتید، هانتر محصولات و قطعات جایگزین ما را از طریق شبکه ی توزیع کننده ها در دسترس قرار می‌دهد.

مرتبط

محتوا