بازرگانی خسروی تنها وارد کننده رسمی محصولات هانتر در ایران

جستجو کردن

فروش انواع تجهیزات و محصولات هانتر به صورت تخصصی

روتورها

سیستم ST

اسپری ها

نازل ها

شیر های برقی

کنترلرها

لوازم جانبی کنترلرها

سنسورها

عیب یابی ماژول WAND

عیب یابی ماژول WAND

 

 

در این ویدئو ما به شما آموزش می‌دهیم که چگونه ماژول WAND خود را عیب یابی کنید و دستگاه X2 خود را با موفقیت به اینترنت متصل کنید. اگر شما برای وصل کردن ماژول WAND به اینترنت به مشکل برمیخورید، به توصیه های این فیلم توجه کنید تا بتوانید به اینترنت وصل شوید و از مزایای نرم افزار HYDRAWISE استفاده کنید.

چراغ WAND سه رنگ را نمایش می‌دهد که نشان دهنده ی وضعیت فعلی وای‌فای است وقتی که رنگ چراغ زرد است،به این معناست که WAND منتظر است تا شما وای‌فای و پسورد را وارد کنید. شما میتوانید این کار را در نرم افزار Hydrawise انجام دهید‌.بر روی Connect to wifi در تنظیمات کنترلر در اکانت خود کلیک کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

وقتی چراغ سبزرنگ شد به این معناست که WAND به وای‌فای متصل شده‌.

اکنون تمام تنظیمات و برنامه ریزی ها در سایت یا نرم افزار Hydrawise در دسترس هستند.

وقتی چراغ قرمز رنگ باشد،به این معناست که WAND مشکل اتصال دارد. نام شبکه ی اینترنت را چک کنید و اطلاعات وای‌فای را از نو وارد کنید. این کار را در بخش Wi-Fi Setup Wizard در تنظیمات کنترلر در حساب Hydrawise خود انجام دهید. مطمئن شوید که روتر شما برق دریافت می‌کند و اینترنت در دسترس است‌. همچنین به کمک تلفن همراه خود مطمئن شوید که وای‌فای به خوبی در محلی که دستگاه شما نصب شده آنتن می‌دهد.

سیگنال وای‌فای باید به اندازه کافی قوی باشد تا ماژول WAND بتواند همواره متصل باشد و اتصالش را با نرم افزار Hydrawise برقرار کند.

و در آخر چک کنید که وای‌فای از سیگنال ۲.۴ گیگاهرتزی استفاده می‌کند. زیرا WAND فقط می‌تواند به سیگنال ۲.۴ گیگاهرتزی متصل شود.

شما میتوانید این مورد را با استفاده از تلفن همراه خود با رفتن به بخش اطلاعات وای‌فای در تنظیمات وای‌فای چک کنید. حتی میتوانید با رفتن به صفحه ی ورود به سیستم روتر و رفتن به بخش تنظیمات این کار را انجام دهید. همچنین میتوانید با ارائه دهنده ی ISP خودتان تماس بگیرید و در مورد این موضوع از او سوال کنید‌.

اگر نرم افزار Hydrawise نمی‌تواند WAND را در قسمت سرچ پیدا کند،مطمئن شوید که صفحه نمایش X2 عبارت SAP را نمایش می‌دهد. دکمه ی ماژول WAND را فشار دهید تا عبارت SAP روی صفحه نمایش ظاهر شود. و دکمه اسکن مجدد را برای پیدا کردن WAND فشار دهید. اگر سیستم عامل دستگاه شما IOS است و در برقراری ارتباط با WAND مشکل دارید،تنظیمات گوشی خود را چک کنید تا مطمئن شوید که وای‌فای به ماژول WAND متصل است‌. هنگامی که میخواهید با نرم افزار Hydrawise کار کنید،داده های تلفن همراه را خاموش کنید و مطمئن شوید که به وای‌فای متصل هستید.

اگر داده های تلفن همراه شما روشن باشد،نرم افزار به شما یک اخطار نشان می‌دهد. پس داده های تلفن همراه خود را غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید. اگر نرم‌افزار وای‌فای شما را لیست نکرد، مطمئن شوید که وای‌فای تا مکان دستگاه شما آنتن می‌دهد(می‌توانید این کار را به کمک تلفن همراه خود انجام دهید)شما تقریبا نیاز به آنتن دهی کامل دارید تا بتوانید به خوبی دستگاه را به اینترنت متصل کنید. اگر بیشتر از ۳۰ ثانیه طول کشید تا دستگاه به اینترنت متصل شود،به این معناست که مودم شما از دستگاه فاصله ی زیادی دارد. کنترلر را به مودم خود نزدیکتر کنید یا یک توسعه دهنده ی سیگنال وای‌فای اضافه کنید.همچنین چک کنید که مودم شما به اینترنت دسترسی دارد.همیشه چک کنید که به وای‌فای درست،با پسورد درست متصل هستید.

اگر چراغ WAND سبز است اما نرم‌افزار با مشکل مواجه میشود،یا ارورهای آن بسته نمیشود،مطمئن شوید که داده های تلفن همراه شما غیرفعال است. اگر مشکل های اتصال هنوز ادامه داشت،یک شروع جدید می‌تواند بهترین راه حل باشد.

ماژول WAND را با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ی فیزیکی به تنظیمات کارخانه بازگردانید.

تا وقتی که عبارت Fdr روی صفحه نمايش کنترلر ظاهر شود. هنگامی که روی صفحه نمایش عبارت Done ظاهر شد به این معناست که عملیات کامل شده. به بخش راه اندازی وای‌فای در تنظیمات کنترلر در حساب Hydrawise خود بروید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. ما در این ویدئو به شما آموزش دادیم که چگونه ماژول WAND خود را عیب یابی کنید تا بتوانید کنترلر را به اینترنت متصل کنید و از نرم‌افزار Hydrawise استفاده کنید.

مرتبط

محتوا